do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Formularze i Wzory, Spółki handlowe, Inne

Umowa spółki z o.o. - wzór

Akt notarialny Dnia szesnastego sierpnia dwa tysiące dziesiątego roku (16 sierpnia 2010 r.) przede mną Karolem Karolewskim, notariuszem, prowadzą­cym kancelarię notarialną w Warszawie, przy ulicy Notarialnej 5. w siedzibie tutejszej kancelarii stawili się: 1) Jacek Jackowski – syn Karola i Teresy, zamieszkały w Warszawie, przy ul. Śliskiej 5, 2) Józef Józefowski – syn Kamila i Eleonory, zamieszkały w Warszawie, przy placu Zielonym nr 3. Tożsamość stawających notariusz ustalił na podstawie okazanych dowodów osobistych: ad. 1) AAM 556633, ad. 2) AAM...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.