do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Rachunkowość Budżetowa 9/2016, data dodania: 18.04.2016

Artykuł aktualny na dzień 22-06-2018

Zmiany w prawie zamówień publicznych – część 2

W drugiej części opracowania na temat zmian wprowadzonych nowelizacją do ustawy z 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych w 2016 r. omawiamy regulacje dotyczące wymogu planowania zamówień publicznych, zmienionych reguł kształtowania warunków udziału w postępowaniu oraz ich wykazywania, a także ułatwień w aneksowaniu zawartych umów. Prawidłowemu udzielaniu zamówień publicznych służy ich planowanie, które stanowi swego rodzaju wytyczne działań zamawiającego w określonej perspektywie czasowej. Dlatego też – mimo że dotychczas nie było obowiązku sporządzania planu zamówień publicznych – większość...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.