do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Rachunkowość Budżetowa 15-16/2016, data dodania: 03.08.2016

Artykuł aktualny na dzień 19-07-2018

Problematyka zamówień in-house

Nowe przepisy Prawa zamówień publicznych umożliwiają niestosowanie przepisów tej ustawy w przypadku zamówień zawieranych między podmiotami sektora publicznego. Dopuszczają zlecanie zamówień jednostkom budżetowym, spółkom państwowym lub samorządowym bez obowiązku stosowania ustawy – czyli z wyłączeniem stosowania procedur konkurencyjności. Wskutek licznych sporów ujawniających się w dyskusji nad projektem nowelizacji ustawy z 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (dalej: upzp), w ostatnich miesiącach wiele miejsca w literaturze poświęcono problematyce zamówień in-house. Rozwiązanie to ma zarówno licznych zwolenników (głównie ze sfery...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.