do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Rachunkowość Budżetowa 20/2016 [dodatek: Dodatek specjalny], data dodania: 06.10.2016

Artykuł w trakcie aktualizacji

Zmiany prawa planowane w 2017 r.

RACHUNKOWOŚĆ I SPRAWOZDAWCZOŚĆ Tematyka Zmiana/nowy przepis Szczególne zasady rachunkowości oraz plany kont ● Dostosowanie zasad rachunkowości do zmian przepisów ustrojowych JST; możliwość korzystania ze wspólnej obsługi administracyjnej, finansowej i organizacyjnej ● Dostosowanie do nomenklatury rozporządzenia eIDAS ● Doprecyzowanie zasad ewidencji akcji i udziałów w związku z wnioskami NIK Klasyfikacja Środków Trwałych ● Zmiany w grupie 0 - "Grunty" ● Scalenie podgrup i rodzajów ● Wprowadzenie nowych kategorii rodzajów środków trwałych ● Powiązanie środków trwałych w KŚT z aktualnymi symbolami PKOB...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.