do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Rachunkowość Budżetowa 21/2016 [dodatek: Rachunkowość w oświacie], data dodania: 20.10.2016

Artykuł aktualny do 2016-12-31

Zmiany w przepisach w zakresie odpowiedzialności dyscyplinarnej nauczycieli

Wszyscy nauczyciele, bez względu na miejsce i wymiar zatrudnienia oraz stopień awansu zawodowego, ponoszą odpowiedzialność dyscyplinarną za uchybienia godności zawodu nauczyciela lub naruszenie obowiązków. Procedura dyscyplinarna szczegółowo została uregulowana przepisami oświatowymi, gdyż nauczyciel może w niej być ukarany bardzo dotkliwymi sankcjami, w tym nawet dożywotnim wydaleniem z zawodu nauczyciela. Zasady i tryb odpowiedzialności dyscyplinarnej nauczycieli reguluje rozdział 10 ustawy z 26 stycznia 1982 r. – Karta Nauczyciela (dalej: Karta Nauczyciela), który został poważnie zmieniony nowelizacją wprowadzoną ustawą z 18 marca...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.