do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Rachunkowość Budżetowa 22/2016 [dodatek: Kadry i płace w sferze budżetowej], data dodania: 04.11.2016

Artykuł aktualny do 2017-02-28

Centralny rejestr orzeczeń dyscyplinarnych dla nauczycieli

Od 1 stycznia 2017 r. w pełnym zakresie zacznie funkcjonować centralny rejestr orzeczeń dyscyplinarnych. Oznacza to, że po tym dniu każdy kandydat na nauczyciela będzie musiał przedstawić dyrektorowi szkoły, przedszkola lub placówki oświatowej informację z tego rejestru o tym, że nie był prawomocnie ukarany karami dyscyplinarnymi szczegółowo wskazanymi przepisami Karty Nauczyciela. Do tego momentu wystarczyło złożenie przez kandydata oświadczenia w tym zakresie. Centralny rejestr orzeczeń dyscyplinarnych działa od 1 września 2016 r., jednak do końca 2016 r. jest to okres...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.