do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Rachunkowość Budżetowa 23/2016 [dodatek: Rachunkowość w oświacie], data dodania: 21.11.2016

Porada aktualna do 2017-08-31

Ustalenie prawa nauczyciela do wynagrodzenia za czas niewykonywania zadań

Bardzo proszę o poradę w sprawie ustalenia obowiązku wypłaty przez szkołę wynagrodzenia nauczycielowi za czas niewykonywania pracy. STAN FAKTYCZNY: Nauczyciel matematyki 5 października 2015 r. wystąpił do sądu o ustalenie, że między nim a gimnazjum została zawarta umowa o pracę na czas nieokreślony w miejsce terminowego angażu z 8 stycznia 2015 r., zawartego do 31 sierpnia 2015 r. Sąd 14 lipca 2016 r. wydał orzeczenie zgodne z żądaniem nauczyciela. W okresie wakacji w 2015 r. nauczyciel wielokrotnie interweniował u prezydenta...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.