do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Rachunkowość Budżetowa 24/2016, data dodania: 05.12.2016

Artykuł aktualny na dzień 22-06-2018

Sporządzanie planów zamówień publicznych na 2017 r.

Obowiązująca od 28 lipca 2016 r. „duża” nowelizacja Prawa zamówień publicznych wprowadziła m.in. wymóg sporządzania planów postępowań o udzielenie zamówień publicznych. Obowiązek ten dotyczy po raz pierwszy planów na 2017 r. Planowanie służy prawidłowemu udzielaniu zamówień publicznych. Stanowi swego rodzaju wytyczne działań zamawiającego w określonej perspektywie czasowej. Dlatego większość zamawiających już wcześniej sporządzała takie plany zamówień publicznych – mimo że przed nowelizacją nie było w tym zakresie ustawowego obowiązku. Sporządzony z należytą starannością plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych może...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.