do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 19/2014, data dodania: 29.09.2014

Porada aktualna na dzień 15-12-2018*

*Zmieniła się podstawa prawna ale zmiana nie wpływa na aktualność porady

Czy wartość szczepień przeciw grypie jest przychodem pracownika i zleceniobiorcy

W październiku 2014 r. zamierzamy w całości sfinansować pracownikom i stale współpracującym z nami zleceniobiorcom szczepienia przeciw grypie. Czy takie świadczenie będzie stanowić dla tych osób przychód, od którego należy odprowadzić składki i podatek? Czy powinniśmy wliczyć wartość szczepienia do podstawy wymiaru zasiłku? PROBLEM RADA Wartość szczepień przeciw grypie w całości sfinansowanych ze środków zakładu pracy będzie przychodem dla pracowników i zleceniobiorców. Od wartości szczepienia przypadającego na każdą z tych osób powinni Państwo odprowadzić składki i zaliczkę na podatek. Wartość...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.