do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 8/2015 [dodatek: Temat na życzenie], data dodania: 16.04.2015

Porada aktualna na dzień 24-04-2018

Jak prawidłowo zgłaszać i korygować dokumenty ubezpieczeniowe

Płatnicy składek mają obowiązek przekazywania do ZUS dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych. Jednak w przypadku zmiany lub korekty danych płatnika nie zawsze należy przekazywać je bezpośrednio do ZUS. Jeśli bowiem poprawione dane zostaną przesłane do innych urzędów, systemy teleinformatyczne automatycznie przekażą je do ZUS. 1. Zgłoszenie płatnika składek Płatnik składek, z wyjątkiem płatnika składek będącego przedsiębiorcą oraz płatnika składek wpisanego do Krajowego Rejestru Sądowego, jest zobowiązany do złożenia druku zgłoszenia płatnika składek w terminie 7 dni od daty zatrudnienia pierwszego pracownika...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.