do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 12/2015, data dodania: 19.06.2015

Artykuł aktualny na dzień 24-04-2018

Nowy zakres obowiązków i uprawnień ABI

Określony został szczegółowy zakres obowiązków i uprawnień administratora bezpieczeństwa informacji (ABI). Do jego obowiązków należy m.in. wykonywanie co najmniej raz w roku okresowego sprawdzenia zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami o ochronie danych osobowych oraz wykonanie dodatkowego sprawdzenia na wniosek GIODO. ABI jest również zobowiązany do nadzorowania opracowania i aktualizowania dokumentacji opisującej sposób przetwarzania danych osobowych oraz środki techniczne i organizacyjne służące przeciwdziałaniu zagrożeniom dla ochrony danych osobowych, a także przestrzegania zasad i obowiązków określonych w dokumentacji przetwarzania danych. Do...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.