do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 8/2016, data dodania: 11.04.2016

Porada aktualna na dzień 22-05-2018

Do jakich danych o pracownikach może mieć dostęp komisja socjalna

PROBLEM W 2016 r., po kilkuletniej przerwie, zdecydowaliśmy o tworzeniu zfśs. W komisji socjalnej zasiadają wyłącznie przedstawiciele pracowników. Niektórzy pracownicy uprawnieni do świadczeń z funduszu socjalnego przebywają na urlopach wychowawczych i macierzyńskich. Czy komisja socjalna może otrzymać imiona i nazwiska oraz kontakt do tych osób, aby poinformować je o możliwościach ubiegania się o wsparcie z funduszu? RADA Tak. Komisja socjalna może otrzymać takie dane. Warunkiem ich przekazania przez pracodawcę jest upoważnienie tych osób do dostępu do informacji stanowiących dane osobowe...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.