do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 11/2016, data dodania: 20.05.2016

Porada aktualna na dzień 22-06-2018

Czy pracownik musi podpisać oświadczenie o udostępnieniu i przetwarzaniu danych osobowych

PROBLEM Zatrudniamy pracowników po raz pierwszy. Czy muszą oni podpisać oświadczenie o udostępnieniu swoich danych osobowych lub wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w związku z zatrudnieniem? RADA Nie. Pracownicy nie muszą składać pracodawcy oświadczeń o przekazaniu swoich danych osobowych, których podanie jest wymagane przez prawo pracy. Pracodawca ma prawo przetwarzać bez ich zgody dane osobowe podane w związku z zatrudnieniem w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy. UZASADNIENIE Pracownik musi udostępnić pracodawcy dane osobowe wymienione w Kodeksie pracy lub wynikające...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.