do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 13-14/2016, data dodania: 01.07.2016

Porada aktualna do 2017-06-10

Na jaką umowę o pracę należy zatrudnić cudzoziemca posiadającego czasową kartę pobytu

PROBLEM Pracownikiem firmy jest osoba pochodząca z Ukrainy. Przebywa w Polsce legalnie i posiada wszystkie niezbędne dokumenty. Jednak karta pobytu pracownika niebawem się skończy. Umowa o pracę pracownika również się zakończy z upływem terminu, na jaki została zawarta. Kolejna umowa o pracę powinna być podpisana na czas nieokreślony. Jeśli karta pobytu pracownika zostanie przedłużona na kolejne 2 lata, to czy nie ma problemu z zawarciem z nim umowy o pracę na czas nieokreślony? RADA Nie ma przeszkód, a nawet istnieje...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.