do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 13-14/2016, data dodania: 01.07.2016

Porada aktualna do 2016-12-31

Jak obliczyć wynagrodzenie urlopowe dla pracownika wynagradzanego prowizyjnie

PROBLEM Jesteśmy prywatną spółką. Jeden z naszych pracowników, zatrudniony na pełny etat, jest wynagradzany wyłącznie prowizyjnie, nie ma stawki osobistego zaszeregowania. W czerwcu 2016 r. przez 5 dni przebywał na urlopie wypoczynkowym. W marcu i maju otrzymał prowizję (za luty i kwiecień), a w kwietniu (za marzec) 150 zł prowizji i wyrównanie do minimalnego wynagrodzenia w wysokości 1700 zł. Wynagrodzenia wypłacamy 5. dnia następnego miesiąca. Z jakiego okresu obliczyć wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy, z którego pracownik skorzystał w czerwcu? RADA...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.