do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 15-16/2016, data dodania: 01.08.2016

Porada aktualna do 2017-06-10

Jak prawidłowo zatrudniać obywateli Ukrainy i Białorusi

Zatrudnienie obywateli Białorusi i Ukrainy w Polsce nie wymaga uzyskania przez nich zezwolenia na pracę. Jednak takie zatrudnienie bez zezwolenia może trwać maksymalnie przez 6 miesięcy w ciągu 12 miesięcy. W okresie wakacyjnym zwiększa się liczba zatrudnianych w Polsce obywateli Ukrainy i Białorusi. Jest to m.in. związane z tym, że mają mniejsze wymagania finansowe niż pracownicy krajowi. Zatrudnienie w Polsce obywateli spoza Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego (Norwegii, Luksemburga i Islandii) oraz Szwajcarii jest związane z koniecznością uzyskania przez nich...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.