do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 20/2016, data dodania: 12.10.2016

Porada aktualna na dzień 20-06-2018

Czy pracownik może dostarczyć pisemną zgodę na dobrowolne potrącenia z jego wynagrodzenia już po dokonaniu potrącenia

Pracownik zgodził się na potrącanie opłat za korzystanie z usług firmy medycznej. Przez niedopatrzenie nie zadbano o to, aby jego oświadczenie było w formie pisemnej. Co zrobić w takiej sytuacji? Należy jak najszybciej odebrać od pracownika pisemną zgodę na potrącanie z jego wynagrodzenia opłaty za korzystanie z usług firmy medycznej. Byłoby dobrze, gdyby zgoda pracownika na potrącanie obejmowała także już zapłacone należności. Uznaje się bowiem, że zatrudniony może wyrazić zgodę na potrącenie już po tym fakcie, jeśli tylko ma tego...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.