do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 21/2016, data dodania: 02.11.2016

Porada aktualna na dzień 22-06-2018

W jaki sposób wynająć pracowników od innej firmy

PROBLEM Zamierzamy wynająć pracowników do pracy na produkcji od innej firmy. Nie chcemy tego robić za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej. Wynajęci pracownicy podlegaliby przełożonym u nas. Czy jest to dopuszczalne i zgodne z prawem pracy? RADA Tak. Możliwe jest wynajęcie pracowników od innego pracodawcy, który udzieli im w swoim zakładzie urlopu bezpłatnego na okres pracy u Państwa. Jest to tzw. leasing pracowniczy. Nie ma on nic wspólnego z zatrudnianiem pracowników za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej. UZASADNIENIE Za zgoda? pracownika, wyrażona?...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.