do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 22/2016, data dodania: 16.11.2016

Porada aktualna na dzień 19-06-2018

Kiedy można stosować formę dokumentową w stosunkach pracy po zmianie przepisów

Od 8 września 2016 r. została wprowadzona nowa forma czynności prawnych, tj. forma dokumentowa. Może być stosowana również w niektórych przypadkach w relacjach pracodawcy z pracownikiem. Zatem obecnie można dokonywać pewnych czynności w zakresie prawa pracy za pomocą SMS-a, e-maila czy nagrania dźwiękowego. Forma dokumentowa w relacjach między pracownikiem i pracodawcą będzie z pewnością wykorzystywana. Po wprowadzeniu nowych przepisów nie ma już bowiem wątpliwości, że e-mail czy SMS może stanowić dowód dokonania pewnych czynności z zakresu prawa pracy. Wprowadzenie dokumentowej...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.