do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 2/2017, data dodania: 11.01.2017

Porada aktualna na dzień 25-04-2018

Jakie informacje o zaległym urlopie wypoczynkowym powinny się znaleźć w świadectwie pracy

Wypełniam świadectwo pracy dla pracownika. Czy w informacji o urlopie wypoczynkowym powinnam też podać wymiar zaległego urlopu wypoczynkowego? Nie! W świadectwie pracy podaje się informację o urlopie wypoczynkowym, który został wykorzystany w naturze lub za który przysługuje ekwiwalent pieniężny przysługujący w roku kalendarzowym, w którym ustało zatrudnienie pracownika. Nie ma więc potrzeby podawania w świadectwie pracy liczby dni (godzin) zaległego urlopu. Ewa Preis radca prawny...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.