do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 3/2017, data dodania: 01.02.2017

Artykuł aktualny do 2017-05-31

Nowy wzór świadectwa pracy

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej określił szczegółową treść świadectwa pracy, sposób i tryb jego wydawania, prostowania i uzupełniania oraz pomocniczy wzór świadectwa pracy. Obecne przepisy w znacznej części powielają rozwiązania zawarte w dotychczas obowiązującym rozporządzeniu. Zmiany polegają przede wszystkim na dostosowaniu przepisów do nowych zasad wydawania świadectw pracy wynikających z nowelizacji Kodeksu pracy. Ponadto nowy wzór świadectwa pracy zawiera specjalne rubryki do podawania informacji o wykorzystanym urlopie ojcowskim, wykorzystanym urlopie rodzicielskim, okresach ochrony przysługujących pracownikom uprawnionym do urlopu wychowawczego,...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.