do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Księgowego 21/2014, data dodania: 23.10.2014

Abonament medyczny to przychód pracownika z nieodpłatnych świadczeń - wyrok NSA

Już samo przyznanie pracownikowi możliwości korzystania z abonamentu medycznego stanowi dla niego przychód z nieodpłatnych świadczeń. Przynosi mu ono realną korzyść w postaci uniknięcia wydatku, jaki musiałby ponieść w przypadku braku takiego świadczenia ze strony zakładu pracy - wyrok NSA z 1 sierpnia 2014 r., sygn. akt II FSK 1970/12. Stan faktyczny Spółka zawarła umowę z niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej o świadczenie usług medycznych. Obejmują one usługi, do których finansowania zobowiązują ją przepisy prawa, i inne usługi, dobrowolnie finansowane przez...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.