do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Księgowego 13-14/2015, data dodania: 01.07.2015

Artykuł aktualny do 2017-12-31

Świadczenia dla pracowników wypłacane w związku z urlopem – przychody, koszty, składki ZUS

Wakacje to okres, w którym pracodawcy decydują się na przekazywanie pracownikom różnych świadczeń, m.in. dopłat do wypoczynku ich samych oraz ich rodzin. W związku z tym pracodawcy mają wątpliwości, czy: ● powinni wartość takich świadczeń doliczyć do przychodu pracownika, ● mogą zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów wydatki poniesione na ww. świadczenia, ● należy potrącić od tych świadczeń składki na ubezpieczenia społeczne. Przedstawiamy tabelaryczne porównanie skutków przekazywania poszczególnych świadczeń pracownikom w związku z odbywanym przez nich urlopem. Tabela. Świadczenia dla pracowników wypłacane w związku z...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.