do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Księgowego 17/2015 [dodatek: Przegląd orzecznictwa i interpretacji], data dodania: 25.08.2015

Zwolnienia z podatku dochodowego

1. Wykorzystanie dotacji na cele statutowe korzysta ze zwolnienia podatkowego Otrzymana z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej kwota dotacji korzysta ze zwolnienia z podatku dochodowego, o ile zostanie w całości wykorzystana do realizacji celów statutowych z wyłączeniem działalności gospodarczej. Takie stanowisko przedstawił Dyrektor IS w Katowicach w interpretacji, której fragment przytaczamy. (...) kwota otrzymana z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jest przychodem podatkowym zgodnie z art. 12 ust. 1 updop, generującym dochód, jednakże w sytuacji gdy...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.