do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Księgowego 4/2016, data dodania: 09.02.2016

Artykuł aktualny na dzień 15-12-2018

Wzorce dotyczące spółki jawnej, komandytowej i spółki z o.o.

Ministerstwo Sprawiedliwości opublikowało wzorce udostępnione elektronicznie: ● uchwały o zmianie adresu spółki komandytowej, ● uchwały o zmianie adresu spółki jawnej, ● uchwały o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego spółki jawnej, ● uchwał dotyczących zmian dokonanych w spółce z o.o. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z 8 stycznia 2016 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie określenia wzorców dotyczących spółki komandytowej udostępnionych w systemie teleinformatycznym - Dz.U. z 2016 r., poz. 110 Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z 8 stycznia 2016 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie określenia wzorców dotyczących...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.