do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Księgowego 15-16/2016, data dodania: 26.07.2016

Porada aktualna do 2017-06-10

Jak zatrudnić cudzoziemca zza wschodniej granicy

Pracodawca może zatrudnić obywatela Armenii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Rosji lub Ukrainy w tzw. trybie uproszczonym, pod warunkiem zarejestrowania oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi. Rejestracji należy dokonać w powiatowym urzędzie pracy właściwym ze względu na siedzibę podmiotu powierzającego pracę. Cudzoziemiec, żeby podjąć pracę, powinien mieć zalegalizowany pobyt w Polsce. Obecnie powszechną praktyką uzupełniania „braków kadrowych” polskich firm jest pozyskiwanie pracowników z zagranicy. Ze względu na bliskie położenie geograficzne, a także na znaczną liczbę zainteresowanych taką pracą osób, istotną część obcokrajowców...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.