do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Księgowego 18/2016, data dodania: 07.09.2016

Aktualne informacje o zmianach prawa są  zamieszczane w zakładce „Aktualności”

Minimalne wynagrodzenie

1 stycznia 2017 r. wchodzi w życie ustawa zmieniająca przepisy o minimalnym wynagrodzeniu. Wprowadza ona kwotę minimalnej stawki godzinowej dla zleceniobiorców oraz podwyższa stawkę minimalnego wynagrodzenia dla pracowników w pierwszym roku pracy. Ustawodawca zadecydował, że wprowadzone nowelizacją przepisy definiujące pojęcia: „minimalna stawka godzinowa” oraz „przyjmujący zlecenie lub świadczący usługi” wchodzą w życie wcześniej, tzn. z dniem ogłoszenia w Dzienniku Ustaw 17 sierpnia 2016 r. Zgodnie z wprowadzonymi definicjami ustawowymi: ● „minimalna stawka godzinowa” to minimalna wysokość wynagrodzenia za każdą godzinę wykonania...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.