do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Księgowego 20/2016, data dodania: 10.10.2016

Artykuł aktualny do 2018-05-25

Obowiązki przedsiębiorców związane z ochroną danych osobowych

Przedsiębiorcy są odpowiedzialni za przetwarzanie danych osobowych oraz ich ochronę. Przepisy ustawy o ochronie danych osobowych szczegółowo określają zasady postępowania z tymi danymi. Przewidują także surowe kary za naruszenie tych zasad. W publikacji przedstawiamy, co powinien zrobić przedsiębiorca, aby można było powiedzieć, że legalnie, zgodnie z prawem, przetwarza te dane. Celem publikacji jest ułatwienie przedsiębiorcy sporządzenia dokumentacji, której prowadzenie nakazują przepisy związane z ochroną danych osobowych. Kto podlega przepisom o ochronie danych osobowych Każde przedsiębiorstwo lub inna jednostka organizacyjna zatrudniająca...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.