do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Księgowego 24/2016, data dodania: 06.12.2016

Artykuł aktualny na dzień 15-12-2018

Odraczanie terminów składania JPK VAT

W związku z wprowadzaniem obowiązku składania informacji JPK VAT (art. 82 § 1b Ordynacji podatkowej) podatnicy zaczęli występować z wnioskami o odroczenie terminu do złożenia ww. informacji, uzasadniając je m.in. koniecznością dostosowania systemów finansowo-księgowych, przemodelowania procesów rejestracji dokumentów księgowych, przeprowadzenia testów integralności baz danych itp. Minister Finansów uznał, że w celu zapewnienia sprawnego wydawania tego rodzaju rozstrzygnięć organem podatkowym właściwym do odroczenia terminu do złożenia informacji powinien być naczelnik urzędu skarbowego właściwy dla podatnika w sprawie rozliczenia podatku od towarów...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.