do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Księgowego 24/2016, data dodania: 06.12.2016

Artykuł aktualny do 2017-12-31

Wyższy limit zwolnienia podmiotowego z VAT w 2017 r. – kto będzie mógł z niego skorzystać

1 stycznia 2017 r. ma zostać podwyższony limit uprawniający podatników do korzystania ze zwolnienia podmiotowego z VAT. W 2017 r. limit ten wyniesie 200 000 zł (było 150 000 zł). Podatnicy, którzy zamierzają w 2017 r. korzystać ze zwolnienia podmiotowego, mogą mieć problem z ustaleniem, kto może korzystać ze zwolnienia w 2017 r. oraz jakie obowiązki informacyjne się z tym wiążą. Wątpliwości te mogą mieć w szczególności ci podatnicy, u których wartość sprzedaży w 2016 r. przekroczyła limit 150 tys....

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.