do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Księgowego 1/2017, data dodania: 27.12.2016

Porada aktualna do 2017-12-31

Jak uwzględniać kwotę wolną w comiesięcznych zaliczkach na podatek według nowych przepisów

Nowe przepisy obowiązujące od 1 stycznia 2017 r. zmieniły zasady ustalania kwoty zmniejszającej podatek. W trakcie roku pracodawcy nadal będą stosowali kwotę zmniejszenia podatku w wysokości 46,33 zł miesięcznie, ale w dwóch przypadkach kwoty tej nie powinni uwzględniać. Kwoty tej nie powinni stosować, gdy podstawa opodatkowania pracownika przekroczy próg podatkowy wynoszący 85 528 zł albo wówczas, gdy pracownik złoży stosowne oświadczenie. Od 1 stycznia 2017 r. weszły w życie nowe rozwiązania w zakresie ustalania kwoty zmniejszającej podatek. W określonych okolicznościach...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.