do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Księgowego 1/2017, data dodania: 27.12.2016

Porada aktualna do 2017-12-31

Jak ustalić, czy przedsiębiorca jest zwolniony ze składania JPK_VAT w 2017 r.

Od 1 stycznia 2017 r. kolejna grupa podmiotów zostanie objęta obowiązkiem comiesięcznego przesyłania swojej ewidencji w formacie JPK_VAT. Będą to przedsiębiorcy mali i średni. Przedsiębiorcy mikro będą z tego obowiązku zwolnieni jeszcze przez rok. Dlatego istotne jest ustalenie, którego przedsiębiorcę można uznać za jednostkę mikro, a którego za jednostkę małą lub średnią. Tylko przedsiębiorcy posiadający status mikro są zwolnieni z obowiązku przesyłania JPK_VAT w 2017 r. Jakie limity obowiązują przy ustalaniu statusu przedsiębiorcy Status przedsiębiorcy należy określić na podstawie wskaźników...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.