do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Księgowego 5/2017, data dodania: 23.02.2017

Porada aktualna na dzień 24-04-2018

Czy po zmianie formy prawnej interpretacje indywidualne VAT nadal chronią podatnika

PROBLEM Rozważamy ze względów biznesowych zmianę formy prawnej, tj. przekształcenie ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną, która będąc następcą prawnym spółki z o.o., zamierza kontynuować prowadzoną dotychczas działalność gospodarczą. W ciągu ostatnich lat uzyskaliśmy wiele interpretacji indywidualnych prawa podatkowego w zakresie VAT. Czy po zmianie formy prawnej interpretacje te będą chroniły również w zakresie transakcji, które wystąpią u następcy prawnego? RADA Nie, po zmianie formy prawnej następca prawny nie korzysta z pełnej ochrony wynikającej z interpretacji wydanych dla...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.