do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Biuletyn VAT 9/2016, data dodania: 29.08.2016

Porada aktualna na dzień 15-11-2018

Czy urząd skarbowy może żądać od nabywcy zwrotu VAT ze względu na nierozliczenie podatku przez sprzedawcę

Prowadzę działalność gospodarczą w zakresie usług reklamowych. Jestem czynnym podatnikiem VAT składającym miesięczne deklaracje VAT-7. Czy urząd skarbowy może żądać ode mnie zwrotu kwoty, którą wcześniej mi wypłacił z tytułu rozliczenia VAT od faktury za usługi budowlane (remont mojego biura), z powodu nierozliczenia faktury przez firmę świadczącą mi usługi? Faktura była wystawiona i rozliczona trzy lata temu, ale firma, która robiła dla mnie remont, dopuściła się nieprawidłowości i, między innymi, nie rozliczyła faktury mi wystawionej. PROBLEM RADA Sam tylko fakt,...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.