do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Biuletyn VAT 11/2016, data dodania: 24.10.2016

Porada aktualna do 2016-12-31

Jakie zmiany w VAT od 2017 r.

Rząd przygotował długo oczekiwany projekt zmieniający VAT od 2017 r. W projekcie przewidziano m.in. rozszerzenie zakresu stosowania odwrotnego obciążenia, ograniczenie stosowania rozliczeń kwartalnych, nowe sankcje za błędne rozliczenia. Zmiany w ustawie o VAT, które przewiduje projekt Lp. Czego dotyczy zmiana Na czym polega zmiana 1 2 3 1. Odwrotne obciążenie dla branży budowlanej Usługi budowlane wykonywane w kraju zostaną objęte odwrotnym obciążeniem. Zasada ta będzie miała zastosowanie, jeżeli usługodawca będzie świadczył te usługi jako podwykonawca i obie strony transakcji będą...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.