do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Biuletyn VAT 11/2016 [dodatek: Wyjaśnienia Ministra Finansów], data dodania: 24.10.2016

Artykuł aktualny do 2017-12-31

Odpowiedzi Ministerstwa Finansów na pytania podatników dotyczące JPK

Od 1 lipca 2016 r. przedsiębiorcy mają obowiązek przekazywania informacji o ewidencji prowadzonej na potrzeby VAT w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Dodatkowo na każde wezwanie fiskusa należy przekazać dane księgowe w formie JPK. Od stycznia 2017 r. obowiązek ten obejmie również małe i średnie firmy. Ministerstwo Finansów opracowało i opublikowało na swojej stronie odpowiedzi na najczęściej zadawane przez podatników pytania na temat JPK. Poniżej przedstawiamy wykaz najczęściej pojawiających się pytań dotyczących w szczególności JPK_VAT. 1. Czy w ewidencji należy...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.