do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Biuletyn VAT 12/2016, data dodania: 28.11.2016

Porada aktualna na dzień 15-12-2018

Jak ustalić status przedsiębiorcy dla celów JPK_VAT

Jak ustalić, czy posiadamy status małego lub średniego przedsiębiorcy i musimy od 2017 r. przesyłać JPK_VAT? Które osoby pracujące w firmie należy wliczać, ustalając status przedsiębiorcy? ZMIANY 2017 PROBLEM RADA Status przedsiębiorcy ustalany jest na podstawie kryterium średniorocznego zatrudnienia oraz kryterium finansowego. W celu ustalenia tego statusu uwzględniane są dane przedsiębiorcy z ostatnich dwóch lat obrotowych. Szczegóły w uzasadnieniu. UZASADNIENIE Od rozliczenia za styczeń 2017 r. podatnicy VAT czynni, którzy prowadzą ewidencje VAT w formie elektronicznej, będą mieli obowiązek ich...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.