do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Biuletyn VAT 1/2017, data dodania: 28.12.2016

Artykuł aktualny na dzień 19-07-2018

Rozliczanie usług budowlanych po zmianach od 1 stycznia 2017 r.

1 stycznia 2017 r. wraz z wejściem w życie nowelizacji ustawy o VAT nastąpiło objęcie robót budowlanych wykonywanych w kraju mechanizmem odwrotnego obciążenia. Zasada ta będzie miała zastosowanie, jeżeli usługodawca będzie świadczył te usługi jako podwykonawca i obie strony transakcji będą podatnikami VAT czynnymi. Odwrotne obciążenie będzie stosowane do usług budowlanych wykonanych od 1 stycznia 2017 r. Do końca 2016 r. mechanizmem odwrotnego obciążenia w transakcjach krajowych były objęte: ● towary wymienione w załączniku nr 11 do ustawy o VAT,...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.