do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Biuletyn VAT 2/2017, data dodania: 31.01.2017

Porada aktualna na dzień 22-06-2018

Kiedy podatnik nie ma prawa do rozliczenia kwartalnego?

Firma chce się zarejestrować jako podatnik VAT czynny. Ma zamiar wybrać rozliczanie kwartalne. Czy ma do tego prawo? Nie! Od 1 stycznia 2017 r. podatnicy, którzy zarejestrowali się jako podatnicy VAT czynni, nie mają prawa do rozliczania kwartalnego w ciągu 12 miesięcy począwszy od miesiąca, w którym dokonali rejestracji. Nowelizacja VAT zlikwidowała też kwartalne rozliczenie dla podatników innych niż mali. Marian Szałucki doradca podatkowy...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.