do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Biuletyn VAT 2/2017, data dodania: 31.01.2017

Porada aktualna na dzień 14-12-2017

Czy w przypadku zawieszenia wykonywania działalności gospodarczej należy zwrócić ulgę z tytułu zakupu kasy

PROBLEM W lutym 2015 r. podatnik skorzystał z ulgi na zakup kasy, natomiast 20 stycznia 2017 r. zawiesił wykonywanie działalności gospodarczej. Czy podatnik musi zwrócić ulgę na zakup kasy? RADA Nie, zawieszenie przez podatnika wykonywania działalności gospodarczej nie spowodowało utraty prawa do ulgi na zakup kas, a w konsekwencji obowiązku jej zwrotu. Podatnik utraci prawo do ulgi na zakup kas w dacie zawieszenia wykonywania działalności gospodarczej, jeżeli bez wznowienia zlikwiduje ją. Szczegóły w uzasadnieniu. UZASADNIENIE W określonych przepisami sytuacjach podatnicy...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.