do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Biuletyn VAT 2/2017, data dodania: 31.01.2017

Porada aktualna na dzień 19-07-2018

Kiedy do usług montażu budowlanego ma zastosowanie odwrotne obciążenie

PROBLEM Firma zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych PKD 25.11.Z i ich montażem przy wznoszeniu obiektów budowlanych. Na całość były wystawiane faktury VAT. Do tej pory uznawano, że roboty montażowe wykonane przez producenta wyrobu własnymi siłami są klasyfikowane tam, gdzie jest klasyfikowany wyrób (25.11). Czy od 1 stycznia 2017 r. zmieniło się coś w tym zagadnieniu? Często produkcja konstrukcji i ich montaż są wykonywane w ramach podwykonawstwa. Czy nadal można stosować 23% czy odwrotne obciążenie? RADA Jeżeli Państwa firma wykonuje montaż...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.