do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Biuletyn Głównego Księgowego 4/2016, data dodania: 12.04.2016

Artykuł aktualny na dzień 18-03-2018

Zasady ujęcia zdarzeń po dniu bilansowym w KSR 7

W praktyce zdarzają się sytuacje, że po zamknięciu ksiąg rachunkowych danego roku obrotowego wystąpią zdarzenia, które dotyczą właśnie tego roku. Sposób postępowania w takim przypadku zależy od momentu wystąpienia zdarzenia oraz od jego wpływu na sprawozdanie finansowe. Jednostka może otrzymać informacje dotyczące roku poprzedniego po: ● sporządzeniu sprawozdania finansowego, lecz przed jego zatwierdzeniem, lub ● zatwierdzeniu sprawozdania finansowego. Zgodnie z zapisami art. 54 ustawy o rachunkowości, jeśli: 1) po sporządzeniu rocznego sprawozdania finansowego, a przed jego zatwierdzeniem, jednostka otrzymała informacje...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.