do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Biuletyn Głównego Księgowego 12/2016 [dodatek: Serwis Finansowo-Księgowy], data dodania: 07.12.2016

Artykuł aktualny na dzień 22-05-2018

Weryfikacja poprawności pozycji wykazanych w aktywach bilansu jednostki

W ramach zamknięcia roku obrotowego jednostka powinna dokonać weryfikacji poszczególnych pozycji wykazanych w bilansie z danymi ujętymi w księgach rachunkowych i innych dokumentach. Aktywa – aktywa trwałe 1. Wartości niematerialne i prawne W celu sprawdzenia poprawności wykazanego w bilansie salda jednostka powinna: ● na podstawie obrotów Wn, Ma z ksiąg rachunkowych sporządzić tabelę zmian w stanie wartości niematerialnych i prawnych, ● uzgodnić dane z tabeli: zapisów na kontach syntetycznych i analitycznych w księgach rachunkowych, rachunku zysków i strat, rachunku przepływów...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.