do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Poradnik Rachunkowości Budżetowej 10/2016, data dodania: 03.10.2016

Artykuł aktualny na dzień 15-12-2018

Miesięczny przegląd nowości

Zmiana terminu przesyłania JPK przez jednostki sektora publicznego Zakres zmian: Z dniem 25 sierpnia 2016 r. w drodze rozporządzenia Ministra Finansów z 24 sierpnia 2016 r. (Dz.U. z 2016 r. poz. 1337) został zmieniony dla jednostek sektora finansów publicznych termin przedkładania przez nie informacji, o której mowa w art. 82 § 1b Ordynacji podatkowej. Przepis ten dotyczy obowiązku nałożonego na podatników VAT, prowadzących ewidencję dla celów obliczania VAT za pomocą komputera, w zakresie przesyłania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) za pomocą...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.