do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Poradnik Rachunkowości Budżetowej 1/2017, data dodania: 10.01.2017

Porada aktualna na dzień 15-12-2018

Z doświadczenia księgowej - praktyczne rady

Problem: Jak podzielić pomiędzy pracowników dodatkowe obowiązki związane z przeprowadzeniem w jednostce spisu z natury, aby wszystko przebiegło sprawnie? Organizacja spisu z natury Rada: Przygotowanie do przeprowadzenia inwentaryzacji w jednostce to zwykle czas emocjonujących dyskusji pomiędzy pracownikami jednostki o obciążeniu ich zadaniami i absolutnej niemożliwości dołożenia jakichkolwiek dodatkowych obowiązków związanych z przeprowadzeniem spisu z natury. Koordynacja spisu z natury w jednostce nie należy do zadań głównego księgowego, ale mimo to moje doświadczenie może być przydatne w jednostce do sprawnego przeprowadzenia...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.