do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Biuletyn VAT 5/2017, data dodania: 12.04.2017

Przegląd najnowszych interpretacji w sprawach VAT

Lp. Czego dotyczy Fragment interpretacji 1. Wykonanie kompleksowej usługi wznoszenia budynków jako podwykonawca wraz z dostawą materiałów Całe świadczenie należy sklasyfikować jako usługę budowlaną. Dla klienta ważny jest ostateczny efekt, jakim jest wykonanie usługi. Dlatego gdy wykonuje je podwykonawca, powinno mieć zastosowanie odwrotne obciążenie. W piśmie Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej z 5 kwietnia 2017 r. (sygn. 1061-IPTPP2.4512.64.2017.2.KW) czytamy: Mając zatem na uwadze przedstawione okoliczności sprawy oraz obowiązujące przepisy prawa należy wskazać, że skoro Wnioskodawca będący zarejestrowanym czynnym podatnikiem podatku VAT...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.