do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Księgowego 11/2017, data dodania: 19.05.2017

Porada aktualna na dzień 20-06-2018

Jak udokumentować zakup towarów handlowych, jeśli nabywca nie ma na nie faktury?

Firma prowadząca podatkową księgę przychodów i rozchodów kupiła towary handlowe. Zostały one dostarczone do jej magazynu. Jednak faktura za te towary dotrze do firmy dopiero za 8 tygodni. Jak w takiej sytuacji udokumentować w pkpir zakup towarów handlowych? W przypadku materiałów podstawowych i towarów handlowych rozporządzenie w sprawie prowadzenia pkpir dopuszcza możliwość dokumentowania ich nabycia na podstawie opisu towarów handlowych albo materiałów handlowych. Taki opis należy sporządzić niezwłocznie, nie później jednak niż w dniu przekazania tych towarów i materiałów do...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.