do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 12/2017, data dodania: 26.05.2017

Artykuł aktualny do 2017-12-30

Czy pracodawca może wypłacać świadczenie urlopowe, jeżeli nie uchylił regulaminu zfśs

PROBLEM Jesteśmy spółką z o.o. zatrudniającą niespełna 30 pracowników (w przeliczeniu na pełne etaty). Taki stan zatrudnienia utrzymujemy od kilku lat. Do 31 grudnia 2016 r. byliśmy zobowiązani do posiadania regulaminu wynagradzania i tworzenia zfśs. Od 1 stycznia 2017 r. te obowiązki nas nie dotyczą, przy czym pozostawiliśmy w mocy regulamin wynagradzania, nie uchylając jeszcze postanowień dotyczących funduszu socjalnego, który w tym regulaminie jest nadal utrzymywany. Rozpoczyna się sezon urlopowy i pracownicy zwracają się do nas z zapytaniem o dofinansowanie...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.