do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Księgowego 13-14/2017, data dodania: 29.06.2017

Artykuł aktualny na dzień 20-06-2018

Dłuższe terminy na wydanie i uzupełnienie świadectwa pracy

Od 1 czerwca 2017 r. obowiązują zmienione przepisy rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z 30 grudnia 2016 r. w sprawie świadectwa pracy. Wydłużyły one terminy na dokonanie czynności związanych z wydaniem i uzupełnieniem świadectwa pracy. Do 31 maja 2017 r. przepisy określające terminy związane z wydaniem i uzupełnieniem świadectwa pracy przewidywały 3 dni na dokonanie tych czynności. Od 1 czerwca terminy te zostały wydłużone do 7 dni. Szczegóły przedstawiamy w tabeli. Tabela. Terminy wydania i uzupełnienia świadectwa pracy...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.