do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 13-14/2017, data dodania: 14.06.2017

Artykuł aktualny na dzień 22-06-2018

Co się zmieniło w wydawaniu świadectw pracy od 1 czerwca 2017 r.

Agencja pracy tymczasowej musi wskazywać w świadectwie pracy każdego pracodawcę użytkownika, na rzecz którego pracownik tymczasowy wykonywał pracę. Ponadto z 3 do 7 dni zostały wydłużone terminy na wydanie nowego świadectwa pracy lub jego uzupełnienie, jeżeli do takiej czynności dochodzi w wyniku wyroku sądu. To najważniejsze zmiany w wydawaniu świadectwa pracy, które wprowadzono od 1 czerwca 2017 r. Zmiany w wydawaniu świadectw pracy, wprowadzone od 1 czerwca 2017 r., są spowodowane m.in.: dostosowaniem przepisów rozporządzenia do znowelizowanych przepisów ustawy o...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.